ul. Oławska 46, 55-220 Jelcz-Laskowice +48 71 303 65 09 recepcja@csir-jl.pl

bip

Strona główna / Aktualności / Rejestracja online

Aktualności

Rejestracja online

18.10.2023

Rejestracja ONLINE krok po kroku (1920 x 1080 px)

W prosty i przyjemny sposób korzystaj z naszych usług!

 

Od teraz możesz wygodnie na swoim smartfonie czy laptopie zarejestrować się w naszym systemie i rezerwować zajęcia, czy kupować karnety. Skorzystaj z poniższych wskazówek i ciesz się aktywnością tak, jak lubisz.

 

1. Załóż konto.
Rejestracja konta (1920 x 1080 px)

Wejdź na stronę: csir-jl.gymmanager.io i zarejestruj się. Na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym – kliknij go, aby aktywować konto w systemie.

 

2. Zapoznaj się z ofertą i sprawdź dostępność zajęć.
Krok 6

W panelu klienta możesz znaleźć pełny grafik zajęć fitness, wybrać dla siebie odpowiednie aktywności i porę zajęć dostosowaną do Twoich potrzeb.

 

3. Wybierz swoją ulubioną aktywność.
Krok 3

Pełna oferta usług w jednym miejscu, aby wybór był łatwy i przyjemny. Znajdziesz tu bogatą ofertę zajęć fitness, siłownię oraz zajęcia dla dzieci.

 

4. Wybierz karnet odpowiedni dla siebie.
Krok 2

Znajdziesz tutaj wszystkie karnety i wejścia jednorazowe na usługi, za które zapłacisz online, szybko, wygodnie i bezgotówkowo.

 

5. Wybierz termin obowiązywania karnetu lub wejścia jednorazowego.
Krok 4

Masz możliwość swobodnego wyboru terminu obowiązywania karnetu na zajęcia fitness lub siłownię.

 

6. Płatność.
Krok 5

Szybko, wygodnie i bezgotówkowo opłać karnet lub wejście jednorazowe.

 

7. Zarezerwuj miejsce na Twoje ulubione zajęcia.
Rejestracja konta (1920 x 1080 px) (1)

Dokonaj rezerwacji na ulubione aktywności z naszej oferty. Pamiętaj, że rezerwacji można dokonać wyłącznie na dzień, w którym obowiązuje ważność karnetu lub wejścia jednorazowego. Zapisy na zajęcia są prowadzone maksymalnie 15 dni wprzód, gdzie codziennie odblokowuje się kolejny dzień zapisów. Zatem, jeśli wybierzesz odległy termin obowiązywania karnetu, który wyniesie ponad dwa tygodnie, zapisy nie będą możliwe. Odwołanie rezerwacji jest możliwe nie mniej niż 2h przed planowanym rozpoczęciem zajęć.

Przy niektórych kafelkach z zajęciami nie ma możliwości rezerwacji przez panel klienta – Bounce Fit, Hatha Joga Flow, Gimnastyka słowiańska. Zajęcia te są prowadzone przez zewnętrznych instruktorów, którzy prowadzą osobne zapisy na swoje zajęcia. Przy tych kafelkach z zajęciami podane są numery kontaktowe do instruktorów, po kliknięciu w ikonkę „i”. Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki „Oferta”, gdzie są prezentowane wszystkie zajęcia i instruktorzy.

Pamiętaj, że niezależnie od posiadanego karnetu czy posiadania karty Multisport OBOWIĄZUJE rejestracja wejścia w Recepcji przed rozpoczęciem zajęć!

skan qr

Na wszelkie pytania i wątpliwości chętnie postaramy się znaleźć rozwiązanie, dlatego zachęcamy do kontaktu i dzielenia się uwagami, lecz przed tym, prosimy o zapoznanie się z naszymi regulaminami, w których zawarte są wszystkie ważne informacje.

Pozostałe aktualności:

Dzień Kobiet z Centrum Sportu!

Dzień Kobiet z Centrum Sportu!

16.02.2024

Niezapomniany Dzień Kobiet z Centrum Sportu!

Czytaj dalej
Mikołajki na sportowo!

Mikołajki na sportowo!

29.11.2023

Mikołajkowa zabawa dla dzeici na sportowo!

Czytaj dalej