14 Lis

Polska vs Serbia

Czołowa reprezentacja Europy zawita na Dolny Śląsk!

Emocji futsalowych w naszym kraju ciąg dalszy. Po tym, jak w pierwszym półroczu do Polski zawitały jedne z najlepszych reprezentacji na świecie, czyli Rosja i Brazylia, a w październiku biało-czerwoni grali z Hiszpanią, teraz kolejna gratka dla fanów piłki halowej. W pierwszych dniach grudnia na Dolny Śląsk zawita Serbia. Mecze te odbędą się 2 i 3 grudnia, bilety są już w sprzedaży!

Reprezentacja Serbii co prawda nie może się pochwalić takimi sukcesami, jak chociażby Hiszpania czy Rosja, ale od dobrych kilkunastu lat na Półwyspie Bałkańskim nie ukrywają ogromnych ambicji futsalowych. Serbia wielu reprezentacjom napsuła krwi, a swoje aspiracje potwierdziła chociażby w 2016 roku, gdy na Mistrzostwach Europy była o włos od brązowych medali, ostatecznie zakończyła turniej na czwartym miejscu.

Biało-czerwoni po nieudanych eliminacjach do Mistrzostw Świata do meczów z faworyzowanym rywalem przystąpią podwójnie zmobilizowani. W nowy rok będą chcieli wejść w zdecydowanie lepszych nastrojach, ponadto za cel stawiają sobie poprawę dotychczasowych statystyk w meczach z rywalem z Bałkanów. Cały czas Polacy czekają bowiem na pierwsze zwycięstwo nad Serbią. Tylko w pierwszym meczu udało nam się zremisować, w pozostałych górą byli rywale. Od strony szkoleniowej będzie to również bardzo ważna próba, bo będzie to właściwie ostatni test przed rozpoczynającymi się niebawem eliminacjami do Mistrzostw Europy.

Pierwszy mecz Polska – Serbia odbędzie się w Lubinie, w tamtejszej Hali Widowiskowo – Sportowej RCS. Mecz zaplanowany na 2 grudnia rozpocznie się o godzinie 18.00, a bilety na spotkanie będą dostępne w kasie RCS oraz na stronie www.rcslubin.pl. Dzień później pięciokrotny uczestnik Mistrzostw Europy zawita do Jelcza – Laskowic. Mecz rozpocznie się również o godzinie 18.00, w Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice. Bilety dostępne są w recepcji CSiR oraz na kupbilet.pl.

Już dziś możemy zagwarantować mnóstwo sportowych atrakcji dla kibiców, którzy przybędą na hale w Lubinie i Jelczu-Laskowicach!

Ceny biletów:

  • Normalny – 20 zł;
  • Ulgowy* – 10 zł;
    *ulgi przysługują dzieciom i młodzieży do lat 18 oraz emerytom i rencistom

Czas i miejsce:

  • 3. grudnia 2019
  • 18:00 Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice
  • Oławska 46, 55-220 Jelcz-Laskowice

Wydarzenie na Facebook: kliknij tutaj

Kategoria: Ogólne
to-top Regulamin CSiR Regulamin fitness Regulamin karnetów Klauzula informacyjna dot. RODO