30 Kwi

Hideout 2019 | Season Start

DWA ŚWIATY organizowane są przez Miejsko-Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach i Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice przy współudziale Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach  i Jelcz Sp. z.o.o.

A wszystko to pod patronatem burmistrza Jelcza-Laskowic Bogdana Szczęśniaka w Jelczu-Laskowicach.

 

To nie są ćwiczenia! Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się, że pasja łączy.

18 maja 2019 Jelcz-Laskowice ul. Oławska 46

 

Najważniejszym celem „Dwóch Światów” jest jednak to, że całe przedsięwzięcie ma charakter charytatywny.Podczas imprezy wolontariusze z „Zielonego Parasola” będą zbierać pieniądze do puszek, a cały dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na rehabilitację podopiecznej Fundacji „Po Prostu Razem” – Doroty Aranin. Oprócz tego, na Facebooku przeprowadzone zostaną licytacje, gdzie do wygrania będą atrakcyjne nagrody: Toyota na weekend, sesje zdjęciowe, sprzęty AGD, sprzęty RTV i wiele więcej.

 

Pamiętajmy – dobro wraca ze zdwojoną siłą!

 

Zlot samochodów tuningowanych

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o Hideout 2019 – evencie, o którym informacja bardzo szybko rozeszła się na polskiej scenie motoryzacyjnej. Teren imprezy ma pomieścić ponad 200 zmodyfikowanych samochodów, stoiska wystawców oraz sponsorów. Oprócz tego możecie spodziewać się wielu ciekawych konkurencji i pokazów, takich jak #SEXYCARWASH, ciekawych historii właścicieli samochodów, a na sam koniec… niespodzianka! Hideout 2019 cieszy się dużym zainteresowaniem imówi się, że będzie to jedno z największych(!) wydarzeń w Jelczu-Laskowicach w tym roku.Pomysłodawcą oraz osobą odpowiedzialną za organizację tuningowej części zlotu jest Gabriel Cybulski – znany szerzej, jako BAYABLE.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń swoich samochodów: swapmedia@interia.com.

Informacje: https://www.facebook.com/events/177217029888500/

Kategoria: Ogólne
to-top Regulamin CSiR Regulamin fitness Regulamin karnetów Klauzula informacyjna dot. RODO