5 Lip

Futsal Masters 2018

 28 sierpnia-1 września

Futsal Masters to największy, najlepiej obsadzony, międzynarodowy turniej futsalowy w Polsce.

W dniach od 28 sierpnia do 1 września drużyny m.in. z Hiszpanii, Francji, Danii czy Ukrainy będą rywalizować w trzeciej już edycji organizowanej przez KS Acana Orzeł Futsal imprezy.

Halowa odmiana piłki nożnej zyskuje coraz większą rzeszę sympatyków, bo łączy w sobie najlepsze cechy piłki w tradycyjnym wydaniu z dramaturgią, nagłymi zwrotami akcji i przede wszystkim dużą liczbą bramek.

Dynamika, doskonała technika i zaawansowana taktyka to cechy, które według kibiców futsalu wyróżniają ich ulubioną dyscyplinę na tle innych.

Turniej Futsal Masters jest doskonałym, niezwykle atrakcyjnym ze względu na obsadę, uzupełnieniem rozgrywek ligowych. Udział mistrzów Polski oraz topowych drużyn europejskich gwarantuje duże zainteresowanie kibiców. To właśnie m.in. bardzo dobra frekwencja podczas poprzednich edycji turnieju zainspirowała organizatorów do podjęcia działań, mających na celu umożliwienie oglądania rywalizacji jeszcze większej liczbie zainteresowanych.

Pomysłodawcy i organizatorzy Futsal Masters dokładają wszelkich starań, by każda kolejna edycja była lepsza od poprzedniej, a uczestnicy klasą sportową przewyższali swoich poprzedników. Dlatego do tegorocznej edycji zaproszeni zostali mistrzowie Francji, drużyny z Danii, Kirgistanu czy przede wszystkim klub, którego marka rozpoznawalna jest na całym świecie – FC Barcelona. Hiszpańska drużyna, jako jedna z najlepszych na świece, jest gwarancją wysokiego poziomu sportowego oraz – ze względu na renomę – dużego zainteresowania kibiców.

Zapraszamy na portal KupBilet gdzie znajdziecie bilety na ACANA Futsal Masters 2018.

Karnety turniejowe:

https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0023

Poniżej przedstawiamy Państwu harmonogram meczów

 

Wszystkie informacje na bieżąco na: https://www.facebook.com/FutsalMastersPoland/

Kategoria: Ogólne
to-top Regulamin CSiR Regulamin fitness Regulamin karnetów Klauzula informacyjna dot. RODO