3 Sty

Dwa Światy 2019 | Season Start

UWAGA! To nie są ćwiczenia!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na PIERWSZĄ edycję eventu Dwa Światy 2019 | Season Start! To połączenie zlotu samochodowego, z targami motoryzacyjnymi oraz wieloma innymi atrakcjami, a to wszystko przy dobrej muzyce, wśród wspaniałych ludzi  (na zlot obowiązuje selekcja) To pierwsza tego typu impreza, w Jelczu-Laskowicach – w mieście, które słynie z motoryzacji, gdzie historia sięga początku lat 50′! 🙂 Cała impreza zostanie uwieczniona przez mistrza w swoim fachu – Motoriznation!.

Co nas najbardziej cieszy to to, że partnerem całego przedsięwzięcia jest burmistrz miasta i gminy Jelcz-Laskowice – p. Bogdan Szczęśniak! Będzie on również podczas zlotu wręczał nagrodę indywidualną, za najładniejsze auto z całego placu, więc radzimy dobrze przygotować swoje „maszyny”!

Firmy zainteresowane promocją swojej działalności w nowym środowisku oraz wsparciem imprezy, proszę pisać na maila – swapmedia@interia.com

*ZGŁOSZENIA AUT*

Zgłoszenia aut proszę kierować na maila – swapmedia@interia.com. W tytule maila – „DWAŚWIATY2019 – *model pojazdu*

W mailu proszę zawrzeć:

  • Imię i nazwisko,
  • model samochodu oraz nr rejestracyjny,
  • krótki opis najciekawszych modyfikacji,
  • 2 zdjęcia z zewnątrz oraz 1 zdjęcie środka pojazdu.

Opłata za uczestnictwo to 30zł od auta (w pakiecie wjazdowym każdy otrzyma: numer wjazdowy, naklejkę zlotową, gadżety od sponsorów). Wszelkie informację co do przelewu prześlemy w odpowiedzi na maila.

UWAGA! Auta, które mają naklejkę Bayable_ i pomyślnie przeszły selekcję, nie muszą uiszczać opłaty! Proszę o dodatkowe zdjęcie naklejki na aucie, w celu weryfikacji.

Pasażerowie oraz widzowie wchodzą za darmo.

Zapytania o akredytacje medialne poprzez maila – swapmedia@interia.com

Regulamin zlotu: pod linkiem.

Kategoria: Ogólne
to-top Regulamin CSiR Regulamin fitness Regulamin karnetów Klauzula informacyjna dot. RODO